Haberler - Ali Haydar Günver İlkokulu

Haberler

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü öğrenci öğretmen ve velilerimizin katılımıyla kutlandı. 15 Temmuz şehitlerimize Allah´tan rahmet diliyor ve saygıyla anıyoruz.

Devamı

22.Türk Dünyası Çocuk Şöleni

Türk Dünyası Araştırma Vakfı tarafından düzenlenmekte olan 22.Türk Dünyası Çocuk Şölenine Ali Haydar Günver İlkokulu olarak katıldık.Öğrencilerimizin büyük keyif aldığı şölen Zafer İŞLEYEN ve Burak KUT şarkıları ile çoşku içinde geçti.

Devamı

23 Nisan Kutlamaları

Hava koşullarından dolayı ertelediğimiz 23 Nisan kutlamalarını bu gün gercekleştirdik.Birbirinden renkli gösteriler sergileyen sevgili ögrencilerimizi kutlar ve emegi geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Devamı

Fıkra Canlandırma Yarışması

Nasrettin Hoca konulu"Fıkra Canlandırma " yarışmasında okulumuz öğrencileri Bahçelievler İlçesi 3.sü olmuşlardır.Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz

Devamı

Sağlıklı Alışkanlık

Milli Eğitim bakanlığı ve Mapfre Sigorta ortaklığı ile Okulumuz 1.Sınıflarına yönelik "Sağlıklı Alışkanlık" konulu tiyatral faaliyet yapılmıştır.

Devamı

Orman Haftası

21-26 Mart Orman Haftası Okulumuz Öğrencilerinin Hazırlamış Oldukları Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.

Devamı

BESİN GÜVENLİĞİ SEMİNERİ

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğrencileri Okulumuz 4.Sınıf Öğrencilerine "Besin Güvenliği "Konulu Seminer Vermiştir.

Devamı

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Günün de Okulumuzda Çeşitli Etkinlikler Yapıldı.Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan                 canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.

Devamı

12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Okulumuzda Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.

Devamı

CNR KİTAP FUARI GEZİSİ

Okulumuz öğrencileriyle birlikte CNR Kitap Fuarı gezdik.

Devamı