Haberler - Ali Haydar Günver İlkokulu

Haberler

Geçmişten Geleceğe Adlı Sergimiz

Okulumuz 4.sınıf öğrencilerinin hazırlamış oldukları ´Geçmişten Günümüze´ isimli sergileri veli ve öğrencilerimizin büyük ilgisini çekti.Açılış sonrası Okul Müdürümüz Özcan Beyin sazla yapmış olduğu mini gösteri ise oldukça renkli görüntüler oluşturdu.

Devamı

Okulumuzda Alınan Güven Tedbirlieri

Okulumuzda Öğrencilerimizin daha güvenli bir ortama da eğitim görmeleri için merdiven boşluklarına güvenlik ağı,sınıf pencerelerine güvenlik kilidi,sınıf kapılarına kapı kilidi,merdivenlere kaydırmaz bant vb. çalışmalar yapılmıştır.Yine okulumuzun ses sistemi baştan aşağı yenilenmiştir.

Devamı

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ YIL SONU KAPANIŞ TÖRENİ

2015-2016 Eğitim Öğretim Dönemi Yıl Sonu Kapanış Töreni Okulumuzda İlçe Kaymakamımız Sayın M.Ali ÖZYİĞİT,İlçe Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Yakup DALKILIÇ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emin ÇIKRIKÇI,okul müdürlerimiz,muhtarlarımız,velilerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. 

Devamı

SENE SONU ŞENLİKLERİ

Ali Haydar Günver İlkokulu Sene Sonu Şenlikleri İki Gün Boyuncu Çoşkuyla Kutlandı.Ortaya Birbirinden Renkli ve Eğlenceli Görüntüler Çıktı.Emeği Geçen Bütün Öğretmenlerimize Teşekkür Ederiz.

Devamı

"Anneme Mektup Var" Yarışması

İstanbul genelinde yapılan "Anneme Mektup Var" yarışmasında okulumuz öğrencilerinden Sude Naz KARA 3 bin mektup arasından İstanbul 3.sü olmuştur.Ödülünü Kağıthane Belediye Başkanı Sayın Fazlı KILIÇ´tan almıştır.Öğrencimizi ve öğretmenini kutlar, emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.  

Devamı

"Eğitimde İyi Örnekler" Sergisi

İstanbul genelinde yapılan "Eğitimde İyi Örnekler "sergisinde "Oyuna Geldik" projesiyle Bahçelievler ilçemizi ve okulumuzu temsil etme başarısını gösteren değerli öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

Gönül Köprüsü Kuralım Doğru Bilgiye Ulaşalım

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emin ÇIKRIKÇI "Gönül Köprüsü Kuralım Doğru Bilgiye Ulaşalım" Projesi kapsamında okulumuzda istişare toplantısı gerçekleştirmiştir.Katıılımlarından dolayı kendilerine ve Sayın velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

Cheetos İstanbul´un En Hızlısı

Bahçelievler İlçesinde yapılan "Cheetos İstanbul´un En Hızlısı" adlı atletizm yarışmasında Bahçelievler İlçe 3´sü olan öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Okulumuzda yapılan coşklu tören ve etkinliklerle kutlanıldı.Emeği gecen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

KUTLU DOĞUM HAFTASI

Kutlu Doğum Haftası okulmuzda çeşitli etkinlikler ile kutlanıldı.Emeği gecen öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Devamı