Haberler - Ali Haydar Günver İlkokulu

Haberler

BESLENME DOSTU OKULU OLARAK SAĞLIK BESLENMENİN SIRLARI

Ali Haydar Günver İlkokulu  Beslenme Dostu Okulu olarak öğrenci ve velilerimize Sağlıklı beslenmenin sırlarını veriyoruz.

Devamı

Okul Aile Birliğimiz Teşekkür Belgesini Aldı

İlçemizde eğitim seviyesinin yükseltilmesi,çocuklarımıza daha donanımlı ve temiz okul ortamının sağlanması,öğretmen-öğrenci-veli arasındaki işbirliği ve iletişimin güçlenmesi ,anne-baba eğitimlerine katılımlarının sağlanması gibi eğitim alanındaki çalışmalara katılımın yanı sıra Bahçelievler İlçe Kaymakamlığınca yürütülen her türlü çalışma ve projeye desteklerinden dolayı Kaymakamlığımızca verilen teşekkür belgesini Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emin ÇIKRIKÇI dan teslim alan Okul Aile Birliğimize teşekkür eder,başarılarının devamını dileriz.

Devamı

Benim Öğretmenim Konulu Şiir Yarışması

Benim Öğretmenim Konulu Şiir Yarışmasında Bahçelievler İlçe 1.si olan 4-A Sınıfı Öğrencimiz Arda ABACI yı Tebrik EderBaşarılarının Devamını Dileriz.

Devamı

KIRILMAZ KAPI KOLLARI VE YENİ DUVAR GİYDİRMELERİ

OKULUMUZA YAPTIRDIĞIMIZ YENİ DUVAR GİYDİRMELERİ İLE KORİDORLARIMIZ ARTIK DAHA RENKLİ VE ANLAMLI . YİNE SINIF KAPILARINA TAKTIRDIĞIMIZ KIRILMAZ KAPI KOLLARI İLE SINIF KAPILARI DAHA RAHAT VE GÜVENLİ HALE GETİRİLDİ.

Devamı

DÜNYA DİYABET GÜNÜ

14 KASIM 2016 DÜNYA DİYABET GÜNÜ MÜNASEBETİYLE OKULUMUZDA ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK ÇOCUKLARDA DİYABET.ÇOCUKLARDA DİYABET KAMU SPOTU KONULARDA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER YAPILMIŞTIR.ÇOCUKLARDA DİYABET KONUSUNDA AYRINTILI BİLGİYE ULAŞMAK İSTEYEN VELİLERİMİZ AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYABİLİR.  http://okulsagligi.meb.gov.tr/  

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI

Türkiye Cumhuriyetinin 93. yılını ilk günkü heycanı ile kutladık.Emeği geçen bütün öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Devamı

EĞİTİMDE REFORM-İLK ADIM:AVRUPA

 Eğitimde Reform-İlk Adım:Avrupa başlıklı Erasmus Projesi kapsamında okulmuz öğretmenleri 8´er kişilik gruplar halinde Almanya.Çek Cumhuriyeti.İspanya ve İngiltere´ye 15 günlük proje ziyaretlerinde bulunmuşlardır. 

Devamı

Geçmişten Geleceğe Adlı Sergimiz

Okulumuz 4.sınıf öğrencilerinin hazırlamış oldukları ´Geçmişten Günümüze´ isimli sergileri veli ve öğrencilerimizin büyük ilgisini çekti.Açılış sonrası Okul Müdürümüz Özcan Beyin sazla yapmış olduğu mini gösteri ise oldukça renkli görüntüler oluşturdu.

Devamı

Okulumuzda Alınan Güven Tedbirlieri

Okulumuzda Öğrencilerimizin daha güvenli bir ortama da eğitim görmeleri için merdiven boşluklarına güvenlik ağı,sınıf pencerelerine güvenlik kilidi,sınıf kapılarına kapı kilidi,merdivenlere kaydırmaz bant vb. çalışmalar yapılmıştır.Yine okulumuzun ses sistemi baştan aşağı yenilenmiştir.

Devamı

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ YIL SONU KAPANIŞ TÖRENİ

2015-2016 Eğitim Öğretim Dönemi Yıl Sonu Kapanış Töreni Okulumuzda İlçe Kaymakamımız Sayın M.Ali ÖZYİĞİT,İlçe Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Yakup DALKILIÇ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emin ÇIKRIKÇI,okul müdürlerimiz,muhtarlarımız,velilerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. 

Devamı