Haberler - Ali Haydar Günver İlkokulu

Haberler

FATİH PROJESİ

Fatih Projesi kapsamında okulumuzda ki sınıflara akıllı tahtalar takılmıştır.Böylelikle gelecek eğitim-öğretim döneminde öğrenci ve öğretmenlerimiz akıllı sınıflarda eğitim-öğretime devam edeceklerdir.

Devamı

Okul Folklor Ekibi

Okulumuz Folklor ekibi,Marmara Derneğinin düzenlemiş olduğu Folklar yarışmasında 3.lük elde etmiştir.Başta eğitmenleri olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. 

Devamı

4/F SINIFI BİLİM KÜLTÜR VE SANAT ŞENLİĞİ

4/F Sınıfı öğrencileri sene boyunca yaptıkları etkinlik ve faaliyetleri öğretmenler ile velilerin beğenisine sundu.Büyük ilgi gören ve hepsi bir birinden değerli olan çalışmalar büyük taktir topladı.Başta sınıf öğretmenleri Şekibe ÖKSÜZ ve öğrencilerine,okul idaresi olarak teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Devamı

Ekmek İsrafı Konulu Afiş Yarışması

Ekmek İsrafı Konulu Afiş Yarışmasında ilçe 2.si olan 3/E sınıfı öğrencisi Suna Naz DEMİR´i kutlar,değerli öğretmeni Devrim DÜLDÜL´e emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

Okulumuz İzci Grubu Öğrencilerinden İlçe Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

Okulumuz bünyesinde faaliyet gösteren İzcilik Grubu öğrencileri ve eğitmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn Emin ÇIKRIKÇI´yı makamında ziyaret etti.Sayın ÇIKRIKÇI öğrencilerimize yakın ilgili göstererek,izcilik ile ilgili güzel sohbette bulundu.Öğretmen ve öğrencilerimize çeşitli hediyeler takdim ederek çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Devamı

Beslenme Dostu Okul Sergisi

Beslenme Dostu Okul Projesi kapsamında yapılan çalışmalar bir sergi kapsamında öğretmen ve velilerin beğenisine sunulmuştur.Akabinde yöresel etli pliav ve yayık ayramı ikramı yapılmıştır.

Devamı

Çocuk Oyunları ve Fiziksel Etkinlikler Yarışması

Bahçelievler genelinde yapılan Çocuk Oyunları ve Fiziksel Etkinlikler yarışmasında okulumuzu en iyi şekilde temsil eden 4/F ve 4/A öğrencilerine ve öğretmenimiz Şekibe ÖKSÜZ´e teşekkür ederiz.

Devamı

EĞİTİMDE İYİ ÖRENKLER PROJESİ

Eğitimde iyi örnekler projesi kapsaminda İstanbul Lisesi Bahçesinde düzenlenen Fuar ve Ödül töreninde İstanbul çapında okulumuz dereceye girip ödül almıştır.Projeyi yapan öğretmenlerimiz Cemile Öztürk ve Tuğçe Sarı´ya  emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

Koç Müzesi ve Miniatürk Gezisi

Okulumuz öğrenci ve öğretmenleri 12/05/2015 tarihinde Miniatürk ve Koç müzesini gezerek güzel vakit geçirmişlerdir.

Devamı

Yazarlar Okullarda Projesi

Yazarlar Okullarda Projesi kapsamın da okulumuzu ziyaret eden Sayın Mahmut BİTİM,çocuklarla hoşça vakit geçirdi.Kısa bir söyleşiden sonra ZİHİNMATİK adında zeka soruları içeren kitabını imzaladı.Kendisine teşekkür eder,çalışmalarında başarılar dileriz.

Devamı