Haberler - Ali Haydar Günver İlkokulu

Haberler

RESİMLERLE ATATÜRK SERGİ

4/E Sınıf öğrencileri ve öğretmeni Devrim DÜLDÜL´ün hazırlamış oldukları ´´RESİMLERLE ATATÜRK SERGİSİ´´büyük ilgi gördü.Açılış okul müdürü ve öğretmenlerin katılımıyla yapıldı.Ayrıca öğrencilerimiz ve velilerimiz sergimizi ilgiyle gezdiler.

Devamı

10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 77.yılında okulumuzda yapılan çeşitli etkinliklerle anıldı.

Devamı

ATA´YI ANIYORUZ KONULU RESİM YARIŞMASI

´´Ata´yı Anıyoruz´´ konulu resim yarışmasında okulumuzu temsilen katılan 4/E sınıfı öğrencisi Sıla Naz DEMİR ilçe 3.sü olmuştur.Kendisini kutlar başarılarının devamını dileriz.

Devamı

GÜVENLİ OKUL PROJELERİMİZ DEVAM EDİYOR

Okulumuzu daha güvenli hale getirmek için sınıf kapılarımıza güvenli kapı kilitleri takılmıştır.

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Perşembe günü saat 9:00´da okulumuz bahçesinde kutlanacaktır.Tüm velilerimiz ve öğrencilerimiz davetlidir.

Devamı

OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURULU

26/10/2015 tarihinde Okul Aile Birliği Genel Kurul toplantımız yapılmıştır.Kurul toplantımız sonçunda 2015/2016 Eğitim-Öğretim yılı Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu seçimleri yapılmıştır.Yeni seçilen yönetim kurulu ve denetleme kurulu başkan ve üyelerini tebrik eder,çalışmalarında başarılar dileriz. YÖNETİM KURULU: Necla BİLCE Hüseyin EROĞLU Emine Yanıkkaya DAL Gönül Bilge KARA Fatma KARA Denetleme Kurumu : Selma GÖKDEMİR

Devamı

OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURULU

26 EKİM 2015 GÜNÜ OKULUMUZDA OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURULU YAPILACAKTIR.TÜM VELİLERİMİZİN KATILIMLARINI BEKLERİZ.

Devamı

FATİH PROJESİ

Fatih Projesi kapsamında okulumuzda ki sınıflara akıllı tahtalar takılmıştır.Böylelikle gelecek eğitim-öğretim döneminde öğrenci ve öğretmenlerimiz akıllı sınıflarda eğitim-öğretime devam edeceklerdir.

Devamı

Okul Folklor Ekibi

Okulumuz Folklor ekibi,Marmara Derneğinin düzenlemiş olduğu Folklar yarışmasında 3.lük elde etmiştir.Başta eğitmenleri olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. 

Devamı

4/F SINIFI BİLİM KÜLTÜR VE SANAT ŞENLİĞİ

4/F Sınıfı öğrencileri sene boyunca yaptıkları etkinlik ve faaliyetleri öğretmenler ile velilerin beğenisine sundu.Büyük ilgi gören ve hepsi bir birinden değerli olan çalışmalar büyük taktir topladı.Başta sınıf öğretmenleri Şekibe ÖKSÜZ ve öğrencilerine,okul idaresi olarak teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Devamı