Duyurular - Ali Haydar Günver İlkokulu

Duyurular

Okullarda Diyabet Programı Eğitimleri

Sağlık Bakanlığı,Milli Eğitim Bakanlığı ve Çocuk Endokranoliji ve Diyabet Derneği İşbirliği ile yürütülen Okulularda Diyabet Programı Eğitimleri 16/11/2018 tarihinde okulumuz toplantı salonunda yapılacaktır.Saat 11:30 da başlayacak seminere bütün velilerimiz davetlidir.

Devamı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı

Okulumuz Okul Aile Birliği Genel kurulu 23/10/2018 tarihinde yapılmıştır.Okul aile birliği yönetim kurulumuz şu şekilde olmuştur. Ayşe KOÇOĞLU-Başkan Makbule ÖZBİCAN-Başkan Yardımcısı Emine YAVUZ-Muhasip Azize YAMAN-Yazman Hatice AKOĞLU-Üye Denetim Kurulu ise şu şekilde oluşmuştur. Necla BİLCE-Bşkan Banu YILDIRIM-Üye Ahmet UÇAR-Öğretmen Üye

Devamı

Ağız ve Diş Sağlığı Programı Flor Vernik Uygulama

Sağlık Bakanlığı tarafından Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde yürütülecek olan koruyucu ağız ve diş sağlığı çalışmaları kapsamında 60 ayını doldurmuş Anasınıfı 1.2.3. ve 4. sınıf öğrencilerine flor vernik uygulanacaktır.Ayrıca 1. sınıf öğrencilerine diş muayenesi yapılacaktır. Florür  vernik uygulaması ile Ağız ve Diş sağlığı Muayenelerinin yapılaçağı tarih ve gün sınıf öğretmenlerimiz aracılığıyla velilerimize duyurulacaktır.  

Devamı

2018-2019 Yılı Okul Aşılama Çalışmaları

İlçe Sağlık Müdürlüğüğnün 2018/2019 Eğitim/Öğretim yılında 1.sınıflar için planladığı aşı faaliyetleri okulumuzda 3 Ekim Çarşamba günü yapılacaktır.İlköğretim 1.sınıfta öğrenim gören öğrencilere DaBT-İPA(dörtlü karma)ve KKK(kızamık-kızamıkçık-kabakulak)aşıları uygulanacaktır. Aşı yaptırmak istemeyen velilerimiz aşı red sebebini ve öğrenci bilgilerini içeren dilekçeyi,sınıf öğretmenlerine mutlaka teslim etmeleri gerekmektedir.Velilerimieze duyrulur.

Devamı

OKUMA YAZMA KURSU

Okuma yazma bilmeyen veya bildiği halde okur yazarlık sertifıkası olmayan velilerimiz için  10/03/2018 Cumartesi-Pazar günleri saat 09:00-13:00 arasında kursumuz başlayacaktır.Tüm velilerimize duyrulur.

Devamı

III.EĞİTİM VE KARİYER GÜNLERİ

Devamı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı,04/10/2017 Çarşamba günü,saat 10:00´da,aşağıdaki gündem maddeleriyle,okulumuz salonunda gerçekleşecektir.Tüm velilerimize duyurulur.   GÜNDEM:   Saygı duruşu ve İstiklal Marşı Açılış Konuşması-Okul Müdürü Divan Başkanı ve Yazman Seçimi Gündemin Okunması ve oylanması Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Bilançosunun ibra edilmesi 2018 Yılı tahmini bütçesinin görüşülmesi Okul Aile Birliği Yönetmeliği´nin Genel Kurul Üyeleriyle ilgili maddelerinin okunması Yönetim ve Denetim Kurullarının seçimi

Devamı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı olumsuz hava koşulları nedeniyle 25 Nisan Salı gününe alınmıştır.Velilerimize duyrulur.

Devamı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı,05/10/2016 Çarşamba günü,saat 10:00´da,aşağıdaki gündem maddeleriyle,okulumuz salonunda gerçekleşecektir.Tüm velilerimize duyurulur.   GÜNDEM: Saygı duruşu ve İstiklal Marşı Açılış Konuşması-Okul Müdürü Divan Başkanı ve Yazman Seçimi Gündemin Okunması ve oylanması Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Bilançosunun ibra edilmesi 2017 Yılı tahmini bütçesinin görüşülmesi Okul Aile Birliği Yönetmeliği´nin Genel Kurul Üyeleriyle ilgili maddelerinin okunması Yönetim ve Denetim Kurullarının seçimi

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Perşembe günü saat 9:00´da okulumuz bahçesinde kutlanacaktır.Tüm velilerimiz ve öğrencilerimiz davetlidir.

Devamı