Duyurular

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı olumsuz hava koşulları nedeniyle 25 Nisan Salı gününe alınmıştır.Velilerimize duyrulur.

Devamı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı,05/10/2016 Çarşamba günü,saat 10:00´da,aşağıdaki gündem maddeleriyle,okulumuz salonunda gerçekleşecektir.Tüm velilerimize duyurulur.   GÜNDEM: Saygı duruşu ve İstiklal Marşı Açılış Konuşması-Okul Müdürü Divan Başkanı ve Yazman Seçimi Gündemin Okunması ve oylanması Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Bilançosunun ibra edilmesi 2017 Yılı tahmini bütçesinin görüşülmesi Okul Aile Birliği Yönetmeliği´nin Genel Kurul Üyeleriyle ilgili maddelerinin okunması Yönetim ve Denetim Kurullarının seçimi

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Perşembe günü saat 9:00´da okulumuz bahçesinde kutlanacaktır.Tüm velilerimiz ve öğrencilerimiz davetlidir.

Devamı

23 NİSAN TÖRENİ

Olumsuz hava koşullarından dolayı 23 Nisan Törenlerimiz ertelenmiştir.Anasınıfı kutlamaları  25/04/2015 Cumartesi günü saat 13:00´de,İlkokul kutlamaları ise 27/04/2015 Pazartesi günü saat 13:00´de yapılacaktır.

Devamı

GERİ DÖNÜŞÜM KAMPANYASI

Çevresine duyarlı, çevre bilinçine sahip,toplumsal sorumluluk sahibi öğrenciler yetiştirmek amacıyla okulumuzda atık pil,atık yağ ve atık kağıt toplama kampanyası tüm hızıyla devam etmektedir.

Devamı

Okulumuz Artık Daha Güvenli

Okulumuzun bütün pencerelerine güvenlik kilidi takılmış,öğrenciler için daha güvenli bir hale getirilmiştir..

Devamı

OKUL SÜT PROGRAMI

Okul Sütü Programı başlamıştır.Pazartesi,Çarşamba ve Cuma günleri öğrencilerimize süt dağıtımı yapılacaktır.Öğrenci beslenme çantalarının buna göre hazırlanması gerekmektedir.

Devamı

Ana Sınıfı 15 Günlük Yemek Listesi

Ana Sınıfı 15 Günlük Yemek Listesi

Devamı

OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİ MESLEKLERİ TANIDI

Öğrencilerimizin, ileride mesleklerini doğru seçebilmeleri için meslek tanıtımı amaçlı gezi düzenlende. İsimleridi duyup ne olduğunu bilmedikleri birçok meslekle tanışma fırsatı bulan öğrencilerimiz aynı zamanda kayifli vakit geçirdiler. 

Devamı

Ana Sınıfı 15 Günlük Yemek Listesi

YEMEK LİSTESİ

Devamı