Duyurular - Ali Haydar Günver İlkokulu

Duyurular

Ağız ve Diş Sağlığı Programı Flor Vernik Uygulama

Sağlık Bakanlığı tarafından Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde yürütülecek olan koruyucu ağız ve diş sağlığı çalışmaları kapsamında 60 ayını doldurmuş Anasınıfı 1.2.3. ve 4. sınıf öğrencilerine flor vernik uygulanacaktır.Ayrıca 1. sınıf öğrencilerine diş muayenesi yapılacaktır. Florür  vernik uygulaması ile Ağız ve Diş sağlığı Muayenelerinin yapılaçağı tarih ve gün sınıf öğretmenlerimiz aracılığıyla velilerimize duyurulacaktır.  

Devamı

2018-2019 Yılı Okul Aşılama Çalışmaları

İlçe Sağlık Müdürlüğüğnün 2018/2019 Eğitim/Öğretim yılında 1.sınıflar için planladığı aşı faaliyetleri okulumuzda 3 Ekim Çarşamba günü yapılacaktır.İlköğretim 1.sınıfta öğrenim gören öğrencilere DaBT-İPA(dörtlü karma)ve KKK(kızamık-kızamıkçık-kabakulak)aşıları uygulanacaktır. Aşı yaptırmak istemeyen velilerimiz aşı red sebebini ve öğrenci bilgilerini içeren dilekçeyi,sınıf öğretmenlerine mutlaka teslim etmeleri gerekmektedir.Velilerimieze duyrulur.

Devamı

OKUMA YAZMA KURSU

Okuma yazma bilmeyen veya bildiği halde okur yazarlık sertifıkası olmayan velilerimiz için  10/03/2018 Cumartesi-Pazar günleri saat 09:00-13:00 arasında kursumuz başlayacaktır.Tüm velilerimize duyrulur.

Devamı

III.EĞİTİM VE KARİYER GÜNLERİ

Devamı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı,04/10/2017 Çarşamba günü,saat 10:00´da,aşağıdaki gündem maddeleriyle,okulumuz salonunda gerçekleşecektir.Tüm velilerimize duyurulur.   GÜNDEM:   Saygı duruşu ve İstiklal Marşı Açılış Konuşması-Okul Müdürü Divan Başkanı ve Yazman Seçimi Gündemin Okunması ve oylanması Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Bilançosunun ibra edilmesi 2018 Yılı tahmini bütçesinin görüşülmesi Okul Aile Birliği Yönetmeliği´nin Genel Kurul Üyeleriyle ilgili maddelerinin okunması Yönetim ve Denetim Kurullarının seçimi

Devamı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı olumsuz hava koşulları nedeniyle 25 Nisan Salı gününe alınmıştır.Velilerimize duyrulur.

Devamı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı,05/10/2016 Çarşamba günü,saat 10:00´da,aşağıdaki gündem maddeleriyle,okulumuz salonunda gerçekleşecektir.Tüm velilerimize duyurulur.   GÜNDEM: Saygı duruşu ve İstiklal Marşı Açılış Konuşması-Okul Müdürü Divan Başkanı ve Yazman Seçimi Gündemin Okunması ve oylanması Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Bilançosunun ibra edilmesi 2017 Yılı tahmini bütçesinin görüşülmesi Okul Aile Birliği Yönetmeliği´nin Genel Kurul Üyeleriyle ilgili maddelerinin okunması Yönetim ve Denetim Kurullarının seçimi

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI

 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Perşembe günü saat 9:00´da okulumuz bahçesinde kutlanacaktır.Tüm velilerimiz ve öğrencilerimiz davetlidir.

Devamı

23 NİSAN TÖRENİ

Olumsuz hava koşullarından dolayı 23 Nisan Törenlerimiz ertelenmiştir.Anasınıfı kutlamaları  25/04/2015 Cumartesi günü saat 13:00´de,İlkokul kutlamaları ise 27/04/2015 Pazartesi günü saat 13:00´de yapılacaktır.

Devamı

GERİ DÖNÜŞÜM KAMPANYASI

Çevresine duyarlı, çevre bilinçine sahip,toplumsal sorumluluk sahibi öğrenciler yetiştirmek amacıyla okulumuzda atık pil,atık yağ ve atık kağıt toplama kampanyası tüm hızıyla devam etmektedir.

Devamı