Haberler - Ali Haydar Günver İlkokulu

Haberler

AFET BİLİNCİ EĞİTİMLERİ

Afet Eğitimi kapsamında Bahçelievler Belediyesi Sivil Savunma Şefi Faruk RAMOĞLU tarafından öğrenci ve velilerimize okulumuz toplantı salonunda AFET BİLİNCİ adlı seminer verilmiştir.

Devamı

10 KASIM ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK´Ü ANMA GÜNÜ PROGRAMI

Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü vefatının 79. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.

Devamı

OKUL ÖĞRENCİ MECLİSİ BAŞKANI SECİMLERİ

Milli EğitimBakanlığı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Yönergesi kapsamında okulumuzda 08/11/2017 tarihinde Okul Meclisi Başkanı ve Yardımcısı secimleri yapılmıştır.

Devamı

ŞEYH ZAYED ÇOCUK YUVASINDAN OKULUMUZA ZİYARET

Şeyh Zayed Çocuk Yuvasından yetkililer okulumuzu ziyaret ederek öğretmen ve velilerimize yuvadan gelen öğrencilerimiz hakkında sunum yapmışlardır. Bu yararlı sunum İçin kendilerine teşekkür ederiz.

Devamı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü öğrenci öğretmen ve velilerimizin katılımıyla kutlandı. 15 Temmuz şehitlerimize Allah´tan rahmet diliyor ve saygıyla anıyoruz.

Devamı

22.Türk Dünyası Çocuk Şöleni

Türk Dünyası Araştırma Vakfı tarafından düzenlenmekte olan 22.Türk Dünyası Çocuk Şölenine Ali Haydar Günver İlkokulu olarak katıldık.Öğrencilerimizin büyük keyif aldığı şölen Zafer İŞLEYEN ve Burak KUT şarkıları ile çoşku içinde geçti.

Devamı

23 Nisan Kutlamaları

Hava koşullarından dolayı ertelediğimiz 23 Nisan kutlamalarını bu gün gercekleştirdik.Birbirinden renkli gösteriler sergileyen sevgili ögrencilerimizi kutlar ve emegi geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Devamı

Fıkra Canlandırma Yarışması

Nasrettin Hoca konulu"Fıkra Canlandırma " yarışmasında okulumuz öğrencileri Bahçelievler İlçesi 3.sü olmuşlardır.Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz

Devamı

Sağlıklı Alışkanlık

Milli Eğitim bakanlığı ve Mapfre Sigorta ortaklığı ile Okulumuz 1.Sınıflarına yönelik "Sağlıklı Alışkanlık" konulu tiyatral faaliyet yapılmıştır.

Devamı

Orman Haftası

21-26 Mart Orman Haftası Okulumuz Öğrencilerinin Hazırlamış Oldukları Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.

Devamı