Haberler

28 Şubat Sivil Savunma Günü

28 Şubat Sivil Savunma Günü etkinlikleri kapsamında 100 kişilik öğrenci grubumuz Bahçelievler Deprem Eğitim Parkına giderek gerekli Afet eğitimi hakkında bilgilendirildi.Hayat boyu öğrenme kapsamında okulumuzun değerli velilerine konferans salonumuzda "Afet Eğitimi" konulu seminer verildi.Katkılarından dolayı öğretmen arkadaşlarımıza ve yardımlarından dolayı Bahçelievler Belediye Başkanlığına teşekkür ederiz.

Devamı

Destek Eğitim Odası Çalışmaları

Okulumuz  öğrencileri Destek Eğitim Odasında birbirinden ilginç çalışmalar ile hem eğlenmekte hemde bireysel gelişimlerine katkı sağlamaktalar.

Devamı

"Türk Lirası Değer Kazansın" Kampanyası

"Türk Lirası değer kazansın"çağrısana destek amaçlı afişlerimizi öğrencilermizle birlikte astık.

Devamı

Teknoloji Bağımlılığı Konulu Seminer

Yeşilay Bahçelievler Şube Başkanı Yard.Doç.Dr. Hakan BAHADIR okulumuzda velilerimize yönelik"Teknoloji Bağımlılığı"konulu seminer vermiştir.Katılımlarından dolayı velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

ŞEYH ZAYED ÇOCUK YUVASINDAN OKULUMUZA ZİYARET

Şeyh Zayed Çocuk Yuvası Müdürü ve Rehber öğretmenleri okulumuzu ziyaret etmişlerdir.Öğretmenlerimizle bilgilendirme toplatısı yaparak,karşılıklı görüş alışverişinde bulunmuşlardır.

Devamı

İLÇE KAYMAKAMI VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OKULUMUZU ZİYARET ETTİ

İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali ÖZYİĞİT ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emin ÇIKRIKÇI Okulumuzu Ziyaret Edip,Okuldaki Çalışmaları İncelemişlerdir.

Devamı

Gazi Kupası Karetede Derece Yaptık

Okulumuz 3-İ Sınıfı Öğrencimiz Beyza YEGE 2016 Gazi Kupası 25 kg da İstanbul Kumite 3.sü olmuştur.Kendisini kutlar desteklerinden dolayı ailesi ve öğretmenine teşekkür ederiz.

Devamı

Okulumuz Jeneratörüne Kavuştu

Elektrik kesintilerinde eğitim ve öğretimin aksamaması için okulumuzun hem ısı hemde ışık ihtiyacını karşılayacak jeneratör alınmış ve bütün bağlantıları yapılarak hizmete sunulmuştur.

Devamı

BESLENME DOSTU OKULU OLARAK SAĞLIK BESLENMENİN SIRLARI

Ali Haydar Günver İlkokulu  Beslenme Dostu Okulu olarak öğrenci ve velilerimize Sağlıklı beslenmenin sırlarını veriyoruz.

Devamı

Okul Aile Birliğimiz Teşekkür Belgesini Aldı

İlçemizde eğitim seviyesinin yükseltilmesi,çocuklarımıza daha donanımlı ve temiz okul ortamının sağlanması,öğretmen-öğrenci-veli arasındaki işbirliği ve iletişimin güçlenmesi ,anne-baba eğitimlerine katılımlarının sağlanması gibi eğitim alanındaki çalışmalara katılımın yanı sıra Bahçelievler İlçe Kaymakamlığınca yürütülen her türlü çalışma ve projeye desteklerinden dolayı Kaymakamlığımızca verilen teşekkür belgesini Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emin ÇIKRIKÇI dan teslim alan Okul Aile Birliğimize teşekkür eder,başarılarının devamını dileriz.

Devamı