Haberler - Ali Haydar Günver İlkokulu

Haberler

SENE SONU ŞENLİKLERİ

Ali Haydar Günver İlkokulu Sene Sonu Şenlikleri İki Gün Boyuncu Çoşkuyla Kutlandı.Ortaya Birbirinden Renkli ve Eğlenceli Görüntüler Çıktı.Emeği Geçen Bütün Öğretmenlerimize Teşekkür Ederiz.

Devamı

"Anneme Mektup Var" Yarışması

İstanbul genelinde yapılan "Anneme Mektup Var" yarışmasında okulumuz öğrencilerinden Sude Naz KARA 3 bin mektup arasından İstanbul 3.sü olmuştur.Ödülünü Kağıthane Belediye Başkanı Sayın Fazlı KILIÇ´tan almıştır.Öğrencimizi ve öğretmenini kutlar, emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.  

Devamı

"Eğitimde İyi Örnekler" Sergisi

İstanbul genelinde yapılan "Eğitimde İyi Örnekler "sergisinde "Oyuna Geldik" projesiyle Bahçelievler ilçemizi ve okulumuzu temsil etme başarısını gösteren değerli öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

Gönül Köprüsü Kuralım Doğru Bilgiye Ulaşalım

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emin ÇIKRIKÇI "Gönül Köprüsü Kuralım Doğru Bilgiye Ulaşalım" Projesi kapsamında okulumuzda istişare toplantısı gerçekleştirmiştir.Katıılımlarından dolayı kendilerine ve Sayın velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

Cheetos İstanbul´un En Hızlısı

Bahçelievler İlçesinde yapılan "Cheetos İstanbul´un En Hızlısı" adlı atletizm yarışmasında Bahçelievler İlçe 3´sü olan öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Okulumuzda yapılan coşklu tören ve etkinliklerle kutlanıldı.Emeği gecen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

KUTLU DOĞUM HAFTASI

Kutlu Doğum Haftası okulmuzda çeşitli etkinlikler ile kutlanıldı.Emeği gecen öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Devamı

18 Mart Çanakkale Zaferi

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 101.yılı programı öğretmenlerimiz,öğrencilerimiz ve velilerimizin katılımıyla yapılmıştır.

Devamı

EĞİTİMDE REFORM İLK ADIM AVRUPA

TC Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından desteklenmeye değer bulunan "Eğitimde Reform - İlk Adım: Avrupa" adlı  Mesleki Eğitim / Okul Personel Eğitimi projemiz kapsamında okulumuz personeli 24 Ocak – 6 Şubat tarihleri arasında  Almanya ve Çek Cumhuriyeti’nde olacaktır. Yurt dışı meslek projemizde bu tarihler arasında toplam 16 öğretmen katılacaktır. Türkiye Ulusal Ajansının tarafımıza değer bulduğu bu destek sayesinde katılımcılarımız, belirli zaman dilimlerinde ve Eğitim Öğretimi aksatmadan  küçük gruplar halinde mesleki eğitim ve inceleme faaliyetlerine katılarak alanlarında unutulmaz anlar yaşayacaklardır. Mesleki eğitim ve inceleme faaliyetleri yanında gerçekleştirilecek olan mesleki ziyaretlerle tecrübe ve birikimlerini geliştirerek kendi alanlarında önemli bir kazanım sağlayacaklardır. Bu birikimlerini de bizzat okulumuz öğrencilerinde uygulama ve geliştirme imkanı bulacaklardır. Hafta sonlarında gerçekleştirilmesi planlanan gezi ve kültürel ziyaretlerle yabancı kültüre karşı saygı kültürlerini geliştirme ve öğrenme fırsatı da yakalayacaklardır. Türkiye´nin sayılı okulları arasına girerek, bu mesleki ve kültürel eğitim ve gezi faaliyetlerine katılacak olan öğretmenlerimize başarılar diler, iyi yolculuklar temenni ederiz. 

Devamı

TEMİZ OKUL,SAĞLIKLI OKUL

Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğiyim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü denetim elemanlarınca yapılan denetimde okulumuz temizlik ve hijyen kurallarına uygun bulunduğundan ´´BEYAZ BAYRAK´´ almaya hak kazanmıştır.

Devamı