Haberler - Ali Haydar Günver İlkokulu

Haberler

Kütüphanecilik Haftası

Okulumuzda Kütüphanecilik Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıldı.Öğrencilerimiz kütüphanemizi ziyaret ederek hoşca vakit geçirdiler.

Devamı

Cam Ocağı Ve Küçüksu Kasrı Gezisi

Okulumuz öğrencileri,öğretmenleri eşliğinde önce Cam Ocağı daha sonra da tarihi Küçüksu Kasrı´yı gezerek güzel vakit geçirdiler.

Devamı

Okulumuz Öğrencilerinin Minopolis Gezisi

Öğrenci ve öğretmenlerimiz  Minopolis gezisi ile keyifli vakit geçirdiler.Öğrencilerimiz geleçekte seçecekleri meslekleri tanıdılar.

Devamı

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Programı

18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma programı okulumuzda düzenlenmiştir.Bu programda emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

Çanakkale Zaferi Resim Sergisi

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlamaları çerçevesinde,okulumuz öğretmenlerinden Devrim Düldül ve öğrencilerinin Çanakkale Zaferi konulu resim sergisi büyük ilgi gördü.

Devamı

12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ

12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü dolayısıyla okulumuzda tören düzenlenmiştir.

Devamı

Personel Tahliye Tatbikatı

Olası deprem/yangın anında personel ve öğrencilerin can ve mal kaybını en aza indirmek için okulumuz da ´Personel Tahliye Tatbikatı´ yapılmıştır.Planlı bir şekilde  önceden belirlenen açık alanlara hiçbir izdihama yol açmadan personel ve öğrencilerin toplanmaları sağlanmıştır.

Devamı

Sağlıklı Beslen Hareket Et Mutlu Yaşa

25/02/2015 tarihinde Memorial Hizmet Hastanesi Kardiyoloji Bölümünden Uzm.Dr.Erol SAĞATLI,Beslenme ve Diyet Bölümünden Dyt.Aysu AYDIN okulumuzda Sağlıklı Beslen Hareket Et Mutlu Yaşa konulu seminer vermişlerdir.Kendilerine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

VELİ TOPLANTISI

Çocuğunuzun durumunu konuşmak,sorunlara birlikte çare bulmak ve daha iyi bir eğitim-öğretim yapabilmek için sizleri Sınıf Toplantımıza bekliyoruz.   Yer:Ali Haydar Günver İlkokulu Zaman:28 Şubat Cumartesi Sabahçı öğrenciler saat 10:00 Öğlenci Öğrenciler saat 12:00

Devamı

Geri Dönüşüm Kampanyası

Çevresine duyarlı, çevre bilinçine sahip,toplumsal sorumluluk sahibi öğrenciler yetiştirmek amacıyla okulumuzda atık pil,atık yağ ve atık kağıt toplama kampanyası tüm hızıyla devam etmektedir.

Devamı