Haberler - Ali Haydar Günver İlkokulu

Haberler

Sağlıklı Beslen Hareket Et Mutlu Yaşa

25/02/2015 tarihinde Memorial Hizmet Hastanesi Kardiyoloji Bölümünden Uzm.Dr.Erol SAĞATLI,Beslenme ve Diyet Bölümünden Dyt.Aysu AYDIN okulumuzda Sağlıklı Beslen Hareket Et Mutlu Yaşa konulu seminer vermişlerdir.Kendilerine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

VELİ TOPLANTISI

Çocuğunuzun durumunu konuşmak,sorunlara birlikte çare bulmak ve daha iyi bir eğitim-öğretim yapabilmek için sizleri Sınıf Toplantımıza bekliyoruz.   Yer:Ali Haydar Günver İlkokulu Zaman:28 Şubat Cumartesi Sabahçı öğrenciler saat 10:00 Öğlenci Öğrenciler saat 12:00

Devamı

Geri Dönüşüm Kampanyası

Çevresine duyarlı, çevre bilinçine sahip,toplumsal sorumluluk sahibi öğrenciler yetiştirmek amacıyla okulumuzda atık pil,atık yağ ve atık kağıt toplama kampanyası tüm hızıyla devam etmektedir.

Devamı

Okulumuz Artık Daha Güvenli

Okulumuzun bütün pencerelerine güvenlik kilidi takılmış,sınıflarımız öğrenciler için daha güvenli bir hale getirilmiştir.

Devamı

OKUL SÜT PROGRAMI

Okul Sütü Programı başlamıştır.Pazartesi,Çarşamba ve Cuma günleri öğrencilerimize süt dağıtımı yapılacaktır.Öğrenci beslenme çantalarının buna göre hazırlanması gerekmektedir.

Devamı

DEPREM VE AFET EĞİTİMİ

Boğaziçi Kandilli Rasathanesi Temel Afat Biliçlendirme eğitmeni Turgay Güngör 19.12.2014 tarihinde velilerimize ve öğretmenlerimize afetler ve afetlerle ilgili  alınması gereken önlemler hakkında seminer verdi.

Devamı